KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

Kral Kepçe Düğün Salonları olarak öncelikli amacımız hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek; bunu yaparken, kaliteli hizmet anlayışıyla sizi değerli misafirlerinizle bir araya getirerek istekleriniz doğrultusunda unutulmaz bir vakit geçirmenize olanak sağlamaktır.

Genç, dinamik ve güleryüzlü ekibimizle; hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek için sürekli çalışmaya devam ediyoruz. En mutlu anlarınızda yanınızda olmaktan, mutluluğunuzu paylaşmaktan gurur duyuyoruz!

Kral Kepçe Düğün Salonları kurulduğu günden bu yana ev sahipliği yaptığı tüm organizasyonlarda, ilk günkü heyecan ile hizmetlerini sürdürmektedir. Kaliteyi ve Müşteri Memnuniyetini, organizasyonların öncelikli ilkesi olarak benimseyen Kral Kepçe, daha iyi ve profesyonel hizmet arayışı için konusunda uzman ahçılar ve deneyimli servis elemanları ile beraber çalışmaktadır.

Her alanda olduğu gibi hijyen ve sağlık kurallarının da organizasyon sektöründe önemli olduğunun bilincinde olan Kral Kepçe Düğün Salonları titiz hizmetleri ile kısa zamanda müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Müşteri Memnuniyeti demek başarı demektir. Biz bunun farkında olduğumuz için konusunda uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Özel Günlerinizde açık ve kapalı mekanlarımızda ile sizi ve değerli konuklarınızı en iyi ve konforlu bir biçimde ağırlamak bizim için işten öte bir borçtur. Çünkü Sizin Misafiriniz Bizim Misafirimizdir.

Geçen yılların, birbirinize duyduğunuz sevgi bağını güçlendirmesini, kalplerinizin ve ellerinizin birbirine daha sıkı kenetlenmesi dileğiyle, mutlulukla kalın.

İlter BOYALI